Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2
Preventivní program Policie ČR pro 1. a 2. třídu ZŠ
3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15
Škola v přírodě pro 1. a 2. třídu
16
Škola v přírodě pro 1. a 2. třídu
17
Škola v přírodě pro 1. a 2. třídu
18
Škola v přírodě pro 1. a 2. třídu
19
Škola v přírodě pro 1. a 2. třídu
20 21
22
Černý kašel- informace pro rodiče
23
Den Země
24 25 26 27 28
29 30 1 2
Vyšetření zraku
Změna datumu konání - Den Země
3 4 5
Drobečková navigace

Úvod > > Lesní třída - Včeličky > Březen u Včeliček- "Zvířátka jsou naši kamarádi"

Březen u Včeliček- "Zvířátka jsou naši kamarádi"                                                                                                                                                                                                                                                6. 3. 2024 - Dnes byly všechny Včeličky, které půjdou k zápisu do základní školy navštívit naše prvňáčky a vyzkoušely si nanečisto, jak to v opravdické škole vypadá. Kamarádi z první třídy se nás moc pěkně ujali a celou vyučovací hodinu se o nás starali. Dětem se ve škole moc líbilo a už se těší, jak po prázdninách usednou do školních lavic.

 

25. 3. 2024- Dnešní odpoledne jsme s dětmi a jejich rodiči tvořili v projektu "Radostně spolu" velikonoční dekoraci z břízy. Jak se to povedlo se můžete podívat níže ve fotogalerii a po vykonané práci jsme si při kávě a dobré bábovky od Lucinky mamky, výborných "čupavcích" od mamky Adrianky vyměnili i pár slov o životě! Bylo to prima odpoledne!

V měsíci březnu jsme se věnovali zvířátkům. Začátek měsíce patřil těm exotickým, žijícím v pralesích, na pouštích a savanách. Potom jsme se přesunuli pod mořskou hladinu a skončili jsme doma u našich rybníků a v lesích. S hospodářskými zvířaty, jejich mláďaty a užitkem pro člověka jsme se seznamovali v rámci velikonočního týdne, který letos připadl již na poslední březnový . O zvířátkách jsme si povídali, zpívali, četli jsme si o nich pohádky, kreslili je a malovali. Spoustu legrace si děti užily při dramatizaci pohádky O zvířátkách a loupežnících. Protože březen končil Velikonocemi, mohly děti se svými rodiči o svátcích vyrazit na velikonoční stezku- tentokrát se zvířátky na jejímž konci je čekala sladká odměna.

Eda slaví 6 narozeniny
6.3. navštívily děti ......
....školáky v 1 třídě.....
......ZŠ Modletice......
6.3. slaví narozeniny Olík
7.3. slaví svátek Tomášek
Pozorujeme sněženky za školní zahradou
18.3.slaví svátek Eda
Přejeme vše nejlepší
Tvoříme, zdobíme velikonoční vejce
25.3. slaví narozeniny Jiřík
25.3. velikonoční tvoření rodičů s dětmi